SMART TICKET

How to be a graphic designer without losing your soul
"Smart ticket - це сервіс, що позбавляє вас паперових квитків і "талончиків". Особливо корисно, коли ви їдете у відрядження по кількох місцях з пересадками. На єдиному порталі можна спланувати поїздку, щоб потім зручно отримати компенсацію витрат.


І це тільки один зі сценаріїв. Загалом, Smart Ticket - це про зручність та цифровізацію. Електронний квиток більше не потрібно "компостувати". Тому у візуальному стилі ми поєднали квадратну QR-мітку із круглими отворами на старих квиточках.


Також використовуємо кілька яскравих акцентних кольорів, якими зазвичай позначають схеми марштутів муніципального транспорту по всьому світу. Переплетіння ліній та транспортних вузлів нагадують мозок, атже тепер твій квиток стає розумнішим. Стиль залишає простір для експериментів та адаптації та буде плавно змінюватися разом із розвитком функціоналу мобільного застосунку чи сайту.

Крім того, набір шрифтів та графічних елементів можна буде скачати на сайті для оформлення транспортної навігації невеликих українських міст.

How to be a graphic designer without losing your soul
Айдентика: Павло Гаврилов
Графіка: Олена Каньшина
Концепт: Олександр Ярмоленко

Коли: 2021
Made on
Tilda