Айдентика
Moss Decor

Ми розробили нову айдентику студії, що надає послуги декорування стабілізованим мохом, а також виготовляє з нього сувеніри. Також ми спроектували надійну упаковку для сувенірних кубів і стабілізованого моху, що захищатиме товари під час перевезень.
Студія Moss Decor невелика, але має довгу історію, а її співробітники дуже люблять свою роботу. Нова айдентика ілюструє основний матеріал виробів майстерні й легко адаптується як для вебу, так і для різної упаковки.
Новий логотип розроблено на основі гарнітури Asap. Цей шрифт чіткіший, на відміну від старого лого, отже він легше зчитується й дозволяє використовувати майже будь-які методи брендування продукції.

За проханням клієнта ми залишили ілюстративну частину лого — лося. Тепер він у повний зріст, схожий на справжніх лосів, що живуть там, де росте мох, а не на опудало, що висить на стіні.
Логотип адаптивний — для двох основних напрямків компанії. Змінюється лише текстова частина лого, що зберігає впізнаваність компанії на ринку.

Moss Decor — основний напрямок компанії — виготовлення панелей, вивісок зі стабілізованого моху та декорування ним інтер'єрів. Moss Cube — виготовлення та брендування дерев'яних кубів зі стабілізованим мохом.
Шрифт Alegreya Sans використовується для всього, де потрібен текст — для друку та вебу. Простий, акуратний, добре читається як у малому розмірі, так і у великому.

Зелений — свіжий, натуральний, природний. Саме цей колір ми обрали основним.
Коли самого тексту замало — використовуються іконки чи патерн.
Розробка упаковки для сувенірної продукції. Використовується друк в один колір та бурий мікрогофрокартон. Коробка складається з однієї частинии, компактна для зберігання та легко збирається. Має розрізи для фіксації куба й вільне місце для брендованих наліпок.
Ми також розробили корбоки для продажу стабілізованого моху на вагу. Вони оптимального розміру, зручно вічиняються й бережуть мох від пошкоджень під час доставки. Використовується друк в один колір та бурий мікрогофрокартон. Для закріплення коробки й номеру кольору моху — круглі наліпки.
Фанові наліпки. Піксельна графіка для рекламної та корпоративної продукції, подарунків і спеціальних пропозицій. Закріплюємо оригінальний лого компанії на рівні емоцій.
Для обох напрямків студії Moss Decor ми розробили сайти — на платформі Tilda. Сайти відображаються як на декстопах, так і на мобільних пристроях.

Структура сайту потребувала радикальних змін. Інформацію подано в доступному вигляді, у логічній послідовності.
Made on
Tilda